Моя автобіограія

Я Багута Катерина Андріївна, народилася 2 лютого 1989 року в місті Шостка Сумської області. У 2003 році закінчила Шосткінську дитячу школу мистецтв, художнє відділення.
У 2008 році з відзнакою закінчила Державний вищий навчальний заклад “Київський індустріальний коледж” за спеціальністю “Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво” і здобула кваліфікацію художник-виконавець художньої обробки кераміки.
Після чого у 2009 році вступила до Київського університету імені Бориса Грінченка на спеціальність “Образотворче мистецтво”. Де в 2012 році отримала повну вищу освіту та здобула кваліфікацію вчитель образотворчого мистецтва, етики та естетики.
Оскільки я людина відкрита, позитивна та емоційна тому свої роботи я створюю в енергійному ритмі, на одному подиху. Під час малювання певної роботи мені хочеться висловити всі свої емоції на полотно, які охопили мене в даний момент, що я відчуваю саме в цю хвилину. Я намагаюся малювати всю роботу одразу, щоб вона мала характерний ритм. Можливо я не вдаюсь в окремі деталі картини, а зупиняюсь на стані роботи в цілому, лише підкреслюючи основні образи певними кольоровими, чи фактурними акцентами. Зважаючи на мій характер, та притаманні йому риси, на мою думку мені підходить імпресіонізм, його прагнення передати засобами мистецтва швидкоплинні враження, багатство фарб, психологічні нюанси та мінливість оточуючого нас середовища. Хоча, я не можу сказати, що мене цікавить лише цей напрямок. Останнім часом мене приваблює також і реалізм. Хочеться спробувати намалювати картину з усіма її нюансами та деталями.
В моєму творчому процесі знайшлося місце, для багатьох жанрів: портрет, пейзаж, анімалістика, фігуратив та декоративні роботі з використанням структурних паст. Я люблю малювати різне, але основною моєю пристрастю в живописі – є вода. Водні мотиви, пейзажі з дощем, бурхливі хвилі, чи безтурботна водяна гладь. Я люблю її у будь яких проявах.
В 2012-2013 роках приймала участь у художніх виставках Шосткінського краєзнавчого музею “Весняна капіж”.
В 2013р була проведена персональна виставка картин під назвою “Мої мрії і натхнення” в місті Глухові.
В 2013р фіналіст та лауреат третього всеукраїнського конкурсу “Кришталева палітра.”
В 2013р персональна виставка картин “Мій світ” в Шосткінському краєзнавчому музеї.
В 2014р персональна виставка картин “В ритмі легкості” в київській галереї Wunjo-Art.
В 2014р фіналіст та призер четвертого всеукраїнського конкурсу “Кришталева палітра.”
В 2014р учасник міжнародного арт-фестивалю TALENT ENERGY FEST виставки”brightnames”.
2014-2015 г. Выставка “Winter Art Flow 2015” г.Киев Украинский “Центр инноватики и патентно-информационных услуг”
Малювання для мене не просто хобі, це частинка моєї душі, яку я вкладаю в кожну свою роботу. Картини віддзеркалюють мій внутрішній світ, показуючи наскільки він різноманітний та позитивний. Створюючи нову роботу я відчуваю неймовірний прилив енергії, бадьорості, задоволення, що в свою чергу надихає мене на нові полотна. Тому я можу сміливо стверджувати, що на сьогоднішній день живопис є невід’ємною частиною мого життя. Йому я присвячую увесь свій вільний час. Але намагаюсь не зупинятись на досягнутому: випробовую різні шляхи розвитку і самовдосконалення. Займаюся самоосвітою, так, наприклад, переглядаю відео уроки інших художників, випробовую різні стилі та техніки, ставлячи за мету вироблення власного стилю.
Хочу, щоб глядачі від перегляду моїх робіт отримували естетичне задоволення, та заряджалися позитивом!